пʼятниця, 10 лютого 2017 р.

Рефлексія. Модуль 11

З усього того, чому я навчилася на цьому тренінгу, на мою думку, найефективнішим для навчання моїх учнів буде створення проектів та презентацій задля підсилення  інтересу учнів до навчання. Також, ефективним буде викоистання Інтернет-ресурсів в навчальному процесі, оскільки Інтернет став невід"ємною частиною сучасного суспільства та, беззаперечно, є джерелом знань та інформації №1 на сьогоднішній день.

Рефлексія. Модуль 10

Цей модуль допоміг мені з’ясувати мою роль фасилітатора в навчанні учнів за методом проектів, а саме: яким чином я можу ефективніше навчати учнів відповідно до їх потреб? Яким чином я можу використовувати комп’ютерні технології для підтримки процесу самостійного навчання учнів? Як я можу сприяти навчанню учнів та активізувати їх інтерес до виучуваної теми у ролі фасилітатора?

четвер, 9 лютого 2017 р.

Рефлексія. Модуль 9

Цей модуль допоміг мені зробити висновки щодо того, як учні можуть самі спрямовувати себе у навчанні та про роль і місце диференційованого навчання. Навички самоспрямованості допомагають учням з особливими потребами успішно, незалежно від вчителя та інших дорослих розв’язувати завдання самостійно, що дозволяє їм реалізувати свій потенціал. Диференційоване навчання є дуже важливим у навчальному процесі, оскільки це така організація навчального про­цесу, при якій створюються умови, які дають змогу кожному учневі розкрити всі свої потенціальні навчальні можливості.

Рефлексія. Модуль 8

 Цей модуль допоміг мені обдумати, що означає «оцінювання, зосереджене на потребах учнів». Оскільки потреби учнів є важливими для учителя, то вважається за доцільне залучати учнів до процесу оцінювання, оскільки це змінює їх ставлення до навчання та допомогає досягненню поставлених навчальних цілей.

Рефлексія. Модуль 7

Цей модуль допоміг мені зрозуміти як можна ефективно використовувати інформаційно-комунікаційні технології для підтримки та оцінювання процесу навчання учнів. В навчальному процесі можна використовувати презентації (для усних виступів), публікації (для письмового спілкування), ВІКІ (для текстових повідомлень), блоги (для текстових щоденників) - що значно підсилить інтерес учнів до навчання, активізує їх піднавальну та навчально-дослідницьку діяльність.

середа, 8 лютого 2017 р.

Рефлексія. Модуль 6


Цей модуль допоміг мені поміркувати про те, які зміни може внести використання сервісів Веб 2.0 щодо спілкування та співпраці у навчання моїх учнів, а саме можливість співпрацювання в інших проетах задля обміну досвідом та можливість спілкуватися з партнерами з різних країн світу через Інтернет.

Рефлексія. Модуль 5


Цей модуль допоміг мені поміркувати про те, які зміни може внести використання Інтернет-ресурсів у процес навчання моїх учнів, а саме: Інтернет може бути потужнім інструментом для проведення досліджень та отримання безмежної кількості інформації, яку можна використовувати у навчальному процесі, оскільки Інтернет-ресурси можна сміливо віднести до одного з основних джерел інформації сучасного суспільства.

вівторок, 7 лютого 2017 р.

Рефлексія. Модуль 4

В даному модулі були розроблені основні запитання проекту та оцінювання учнів, за допомогою якого можливо визначити навчальні потреби учнів, для сприяння навчальній діяльності, перевірити розуміння навчального матеріалу , володіння навичками та відслідковувати прогрес у навчанні учнів.

Рефлексія. Модуль 3

Цей модуль допоміг мені з’ясувати, як можна використати навчальні дослідження в проектах та зрозуміти призначення 

Основних запитань проекту, а саме сприяння розвитку мислення та спонукання до дії, заохочення учнів використовувати навички мислення вищих рівнів, допомога учням повністю зрозуміти основні концепції, допомога досліджувати та структурувати фактичні дані.

понеділок, 6 лютого 2017 р.

Рефлексія. Модуль 2

В цьому модулі більше дізнався про метод проектів у навчальному процесіі, а саме активізації пізнавальної та навчальної діяльності учнів. 
Проектна робота допомагає розвивати не тільки навички самостійної дослідницької діяльності, а й уміння планувати власну діяльність, ефективно спілкуватися, вирішувати проблеми, приймати виважені аргументовані рішення та демонструвати свої знання і вміння цільовій аудиторії. Проектна діяльність дозволяє залучити учнів до вирішення проблемних ситуацій та інших змістових завдань, будують зв’язки зі світом поза класною кімнатою та звертаються до питань реального життя учнів.

Рефлексія. Модуль 1


Цей модуль допоміг встановити ціль навчання на тренінгу, а саме навчитись використовувати проектну технологію в поєднанні з сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, що в купі дозволяє краще залучити учнів до процесу навчання та поєднати навчальні цілі вчителя з відповідними цілями учнів.